Odczynianie klątw i uroków

Klątwa, to negatywna energia magiczna przekazana do adresata w okresie stosownego obyczaju magicznego. Polega on na tym, iż ktoś komuś niechętnie życzy i ta źle życząca osoba bądź wynajęty przez nią ekspert wypowiada w stosownym rytuale magicznym jej typ, długość trwania, kogo on dotyczy i jakiej dziedziny życia. Niezależna próba odczynianie klątw i uroków, zatem oswobodzenia się od tego gatunku energii wypływających z klątw, przeprowadzona przez niewtajemniczoną osobę, jest niewskazana, gdyż tego rodzaju postępowanie może dać zaostrzenie się działania klątwy i uszczerbek na zdrowiu.

Czy urok magia miłosna jest stosownym zwyczajem na otrzymanie czyjejś miłości?

Po magię miłosną dotykają powszechnie osoby, które odnalazły się na znanym życiowym zakręcie i stoją w obliczu zerwania z towarzyszem bądź wyczuwają, że współmałżonek oddala się od nich i zamierzają zatrzymać go za wszelką cenę. I tak odpowiednio można zrozumiale zdefiniować magię miłosną – jako rodzaj na zdobycie czyjejś miłości, na powrót partnera, na złapanie go przy sobie za każdą cenę. Czy urok magia miłosna jest stosownym kluczem na osiągnięcie czyjejś miłości? To otrzymanie czyjejś miłości na siłę, to uwięzienie kogoś przy sobie na siłę, to stworzenie czegoś nienaturalnego, co odległe jest od miłości a naprowadza bardziej uzależnienie drugiego człowieka. Na siłę, wbrew jego woli. A jeżeli go nie zdobędziemy, wypada pozwolić, ażeby ta osoba odeszła. Na nas ponadto gdzieś oczekuje i naturalna miłość, która się nie zakończy, i przenikliwe szczęście, które będzie nadziemskie w swój oczywisty sposób i do którego nie będziemy potrzebowali żadnego rytuału ewentualnie zaklęcia.

Najmocarniejszy czar sercowy – czarna magia

W naszym życiu występują rozmaite ujemne wydarzenia: dziwne przypadki okoliczności, sprawy, w których ciągle ponosimy straty, zarówno materialne jak i niematerialne, wrażenie, że przez lata tkwisz w sytuacji bez wyjścia, odnajdujesz się w zamkniętym kręgu przejść, wszystkie usiłowania spełzają na niczym, wypatrujesz miłości i nieprzerwanie osiągasz zawodu. Jest, że całe lata egzystujemy w takim stanie, wierząc, iż tak ma być. Najprawdopodobniej jesteśmy pod bodźcem czarnej magii. Magia, to przewodzenie energią w różnorodnych celach. Jedynie zamiary mogą być różne i sposób zastosowania energii. Traktuje się wówczas, iż jeśli ktoś ma podstępne cele i manipuluje energią bez wiedzy i zgody osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie wyłącznie zdolność krzywdzenia innym ludziom, jednak częstokroć praca psychoterapeutyczna, samoanaliza siebie i osobistych postaw. Obserwacja, która regularnie zezwala na zbadanie, dlaczego nienawidzę tej osoby, dlaczego potrzebuję jej zaszkodzić, czy mam takie obowiązek, co z tego wystąpi dla mnie oraz dla pozostałych? Faktyczne uprawianie magii, to sztuka rozwoju na każdej względnej platformie etycznej oraz moralnej także, która na tyle rozbudowuje świadomość siebie, świata, zdarzeń, iż niepotrzebne są pewne czynienia fizyczne, wystarczy skupiona myśl.

Ciekawa strona czarna magia miłosna ezopark.com zobacz koniecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *